کی زِ مُردن کم شدم

dying to be me

چگونه مرگ من در اثر سرطان به خود شناسی ام منجر شد...

 

 آنیتا مورجانی در این کتاب الهام بخش توضیح می دهد که بعداز نزدیک به چهار سال مبارزه بی امان، چگونه جسمش بالاخره مغلوب بیماری سرطان شد و اعضای بدنش از کار افتادند و در نهایت به حالت کما فرو رفت. او در آن دوران به تجربه ی حیرت انگیزی دست یافت که زندگی دوباره اش را بالکل دگرگون کرد. هنگامی که در کما به قلمرو دیگر سفر کرد، دریافت که جوهر ذاتی ما از عشق خالص ساخته شده و واقعیت ما فراتر از جسم بیولوژیکی، و بی نهایت عظیم تر از آن است.


آنیتا می گوید:" درک این واقعیت که جوهر ذاتی ما از عشق است، مهم ترین درسی بود که از این تجربه آموختم، چون به من توانایی بخشید تا از تمام ترس هایم آزاد شوم و این کلیدی بود که زندگی ام را نجات داد."


این کتاب داستان یک عشق بزرگ و بی قید و شرط است که به شما برداشت تازه ای می دهد از اینکه، حقیقت شما چیست؟ چرا اینجا هستید؟ و چگونه می توانید بر ترس های مختلف خود فائق شوید. آنیتا دراین کتاب با خلوصی غیرمعمول درباره سرطانش صحبت می کند. رسالت زندگی او در شرح تجربه ای که در این کتاب جزئیات آن را مطالعه خواهید کرد، منعکس شده است...و من هم خود را در انتقال این پیام به سراسر جهان متعهد می دانم.


"دکتر وین دایر"

 

 

 گوشه ای از سخنان "آنیتا مورجانی" در باره تجربه شگفت انگیزش را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

https://www.aparat.com/v/QrkKh